De eerste prijs van de terugwinactie van James Autoservice is afgelopen vrijdag gewonnen door Daniëlle van Halst. Zij ontvangt haar factuurbedrag retour en heeft een waardecheque van D-Reizen in ontvangst genomen ter waarde van 2.500 euro. Naast het terugwinnen van het factuurbedrag, zijn ook drie eindprijzen verloot.

Zo is Arnold Karman naar huis gegaan met een jaar lang gratis auto-onderhoud ter waarde van 1.000 euro. De derde prijs is voor Freddy Smit, een reischeque van 250 euro.
Tijdens de terugwinactie van James Autoservice konden klanten zich via de website inschrijven. Deze klanten maakten vervolgens allemaal kans op het terugwinnen van hun factuurbedrag en de hoofdprijzen.

Wegens het succes van de actie verlengt James Autoservice de ‘Factuurbedrag Terugwinnen’-actie in 2011.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
20 mei 2025
Marc Oudshoorn directeur ASN Groep
20 mei 2025
Xavier Chardon wordt ceo Citroën
20 mei 2025
Broekhuis neemt Jansen2Wielers Barneveld over
20 mei 2025
Euromaster ondersteunt Voedselbanken Nederland
20 mei 2025
Vijf nieuwe servicepunten KwikFit voor e-bikes
20 mei 2025
ARN: 98,8 procent van gewicht auto hergebruikt
Meest bekeken berichten
Recente reacties