R-M Autolakken kondigt de elfde editie aan van de R-M Best Painter Contest, een internationale wedstrijd voor de beste jonge autospuiter. Bij de finale op 8, 9 en 10 oktober 2013 in Frankrijk zullen de landenwinnaars uit Europa, Azië en Afrika tegen elkaar strijden.

Voorafgaand aan de internationale finale zal R-M Autolakken in Nederland op zoek gaan naar de beste jonge autospuiter die de eer krijgt om ons land te vertegenwoordigen in Frankrijk. Hij moet onder meer verwerkings- en reparatietechnieken onder de knie hebben, kleurentesten kunnen uitvoeren en correct gebruik maken van materialen en adviesvaardigheden.

De nationale finale is op 18 april 2013 in het Refinish Competence Center in Maarssen. Door deze wedstrijd te organiseren wil R-M als premium merk onder andere een bijdrage leveren aan het ontwikkelen en stimuleren van jong talent.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
15 augustus 2025
Conti’s voor zelfrijdende voertuigen
15 augustus 2025
Hogere omzet, lagere winst Hankook
15 augustus 2025
‘Vol gas tegen de muur’
14 augustus 2025
‘Geen richting aangeven grootste ergernis’
14 augustus 2025
Yokohama boekt 10,3 procent meer omzet in H1 2025
14 augustus 2025
Jan-Piet van Kesteren directeur Goodyear EMEA
Meest bekeken berichten
Recente reacties