RAI Vereniging heeft sinds vandaag een mobiele website. Deze is speciaal ingericht voor statistieken van de meest actuele verkoop- en parkgegevens van de verschillende sectoren uit de mobiliteitsindustrie.

Op de site staat ondermeer data over personenauto’s, bestelauto’s, vrachtauto’s, bussen, aanhangwagens en opleggers, maar ook over brommobielen, fietsen, brom- en snorfietsen en motoren. Daarnaast zijn ook de laatste gegevens op het gebied van elektrische voertuigen toegevoegd.

Zodra de site geopend is, verschijnt er een pop-up om de site direct op te slaan op een tablet of telefoon. “Op deze manier bent u snel en makkelijk op de hoogte van de laatste stand van zaken zoals de 10-daagse, 20-daagse en maandelijkse verkoopcijfers”, aldus de vereniging.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
14 mei 2026
Automechanika Frankfurt 2026: emotie, beleving en jong talent
14 mei 2026
‘Omzet is geen winst’
13 mei 2026
Blanke lak Sikkens als onderdeel Optima-systeem
13 mei 2026
Succesvolle start Aumovio als zelfstandig bedrijf
13 mei 2026
Koper elektrische occasion let vooral hierop
13 mei 2026
VWE en Financial Lease Partner bundelen krachten voor samenwerking
Meest bekeken berichten
Recente reacties