Filterspecialist Mann+Hummel rapporteert over 2022 een recordomzet van 4,8 miljard euro. In 2021 werd nog een omzet gedraaid van 4,2 miljard euro. De winst voor belastingen (EBIT) kwam uit op 176 miljoen euro, de EBITDA op 394 miljoen euro.

“Het uitdagende jaar 2022 heeft eens te meer laten zien dat Mann+Hummel tegelijkertijd crisisbestendig en toekomstgericht is”, zei Kurk Wilks, ceo van de Mann+Hummel Group bij de presentatie van het jaarverslag.

Duurzaam

“In een omgeving die uitdagend blijft, blijven we onze internationale aanwezigheid versterken en gaan we door op onze weg om onze organisatie duurzaam te transformeren. Met onze absolute focus op filtratie- en scheidingsoplossingen op het gebied van transport en biowetenschappen en milieu, zullen we onze transformatie kunnen versnellen en verder verstevigen”, aldus financieel directeur en vice-president Emese Weissenbacher.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
23 februari 2026
AllParts blijft groeien: Autogarage Zevenaar sluit zich aan bij CarXpert
23 februari 2026
ZF vergroot aanbod olieverversingsset voor automaten
23 februari 2026
Bosch breidt onderstel-assortiment uit voor onafhankelijke werkplaatsen
23 februari 2026
Universele autobedrijven stoten merkdealers van troon op occasionmarkt
23 februari 2026
Youngtimerregeling: opereren in de marge?
20 februari 2026
Iets meer omzet LKQ, winst gehalveerd
Meest bekeken berichten
Recente reacties