Filterspecialist Mann+Hummel rapporteert over 2022 een recordomzet van 4,8 miljard euro. In 2021 werd nog een omzet gedraaid van 4,2 miljard euro. De winst voor belastingen (EBIT) kwam uit op 176 miljoen euro, de EBITDA op 394 miljoen euro.

“Het uitdagende jaar 2022 heeft eens te meer laten zien dat Mann+Hummel tegelijkertijd crisisbestendig en toekomstgericht is”, zei Kurk Wilks, ceo van de Mann+Hummel Group bij de presentatie van het jaarverslag.

Duurzaam

“In een omgeving die uitdagend blijft, blijven we onze internationale aanwezigheid versterken en gaan we door op onze weg om onze organisatie duurzaam te transformeren. Met onze absolute focus op filtratie- en scheidingsoplossingen op het gebied van transport en biowetenschappen en milieu, zullen we onze transformatie kunnen versnellen en verder verstevigen”, aldus financieel directeur en vice-president Emese Weissenbacher.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
29 december 2025
Helft autoschades door aanrijding met ander voertuig
29 december 2025
Washin7 neemt Carwash Rijen over
29 december 2025
Van Mossel dealer en servicepartner Maserati
29 december 2025
Allianz Direct: Helft meer schademeldingen
29 december 2025
Vuurwerk beperkt mobiliteit
29 december 2025
Duurzaamheid gaat niet alleen over CO2
Meest bekeken berichten
Recente reacties