Een door Ford gesponsorde enquête wijst uit dat een op de vier jonge autobestuurders weleens een ‘selfie’ heeft gemaakt achter het stuur. De helft van de ondervraagden gaf toe ooit al rijdend een foto te hebben gemaakt.

De enquête onder 7.000 Europese smartphonegebruikers van 18-24 jaar wijst verder uit dat een op de vier jongeren onder het rijden weleens een update heeft geplaatst op social media of social media sites heeft bekeken.

Bijna alle ondervraagden erkennen de gevaren. Jonge mannen zijn het meest geneigd de risico’s te negeren. De kans dat een automobilist een ‘selfie’ heeft gemaakt in de auto is het grootst in het Verenigd Koninkrijk; bijna alle Roemeense bestuurders hebben ooit een foto gemaakt, en meer dan een derde van de Duitse bestuurders gebruikt social media sites achter het stuur.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
3 oktober 2025
Autotrack biedt SoH-certificaat bij (PH)EV
3 oktober 2025
5,4 procent meer occasions verkocht in september
3 oktober 2025
App vergelijkt kosten laden en tanken
3 oktober 2025
Innovaties in carwash
2 oktober 2025
Bart Boerboom verruilt Eurol voor Euromaster
1 oktober 2025
Nieuw vakblad in 2026: Aftersales Techniek
Meest bekeken berichten
Recente reacties