De app Imatchcolor van Sikkens is binnen één jaar meer dan 10.000 keer gedownload. Met de smartphone-applicatie hebben gebruikers toegang tot het Mixit Online-kleuropvraagsysteem van Akzo Nobel.

De app is vanaf nu ook beschikbaar in het Frans, Nederlands, Zweeds en Koreaans. Imatchcolor is inmiddels ook beschikbaar voor Android-telefoons en binnen enkele weken ook voor de meeste Blackberry’s.

Ben Zweers, directeur kleurenmarketing: “Om de beschikbaarheid van Mixit Online in andere talen te versnellen, maakt Akzo Nobel gebruik van een nieuw vertaalplatform. De komende maanden komen via dit nieuwe vertaalproces nog meer talen beschikbaar.” Mixit Online is bedoeld om onze klanten een concurrentievoordeel te geven.

Steeds meer bedrijven kiezen voor producten van Sikkens. Zo zijn sinds de introductie tijdens de Autoprofessioneel en Schadeherstelvakbeurs in maart bijna tachtig schadeherstelbedrijven overgestapt op Sikkens Autosurfacer UV.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
4 maart 2026
Robert van Barneveld nieuwe directeur MahaExplora
4 maart 2026
Continental zegt vaarwel tegen kolen en zware stookolie
4 maart 2026
In dit grote Europese land zijn in februari 2026 slechts 12 benzineauto’s verkocht
4 maart 2026
Igus introduceert keramische kogellagers: 65x slijtvaster
4 maart 2026
Twee nieuwe productgroepen voor Hengst Filtration
4 maart 2026
Werk-privébalans
Meest bekeken berichten
Recente reacties