Het marketingteam van Kia Motors Nederland is met ingang van 1 december weer op volledige sterkte door de komst van Sjoerd Knipping. Hij zal de functie van marketingdirecteur bekleden. Donderdag kwam nog het nieuws dat algemeen directeur Cor Baltus Kia verlaat voor een functie bij Fiat.

De 38-jarige Sjoerd Knipping is afkomstig van Ford, waar hij in diverse verkoop- en marketingfuncties werkzaam is geweest, zowel bij Ford Nederland als Ford of Europe in Duitsland. Zijn laatste functie was die van marketingmanager bij de Nederlandse importeur.

Knipping moet Kia verder gaan uitbouwen: “Niet stabiliseren, maar doorgroeien en dus een grote uitdaging. Kia kent flinke groeicijfers in ons land en wereldwijd. De basis wordt gevormd door ons modelprogramma. Ook zijn er veelbelovende ontwikkelingen op technologisch gebied.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
7 november 2025
IVA-studenten bezoeken China
7 november 2025
Minder omzet, meer winst Nexen
7 november 2025
Sales versus aftersales
6 november 2025
Auto Prof 2026 groter dan in 2025
6 november 2025
AutoScout24: Prijs occasion stijgt weer
6 november 2025
Genomineerd voor de sloop?
Meest bekeken berichten
Recente reacties