Vandaag start de nominatieronde voor de grootste online publieksprijs in Europa in de automotive sector. In de elfde editie van de Internet Auto Awards kunnen gebruikers van Autoscout 24 hun stem uitbrengen in de categorieën Beste Auto en Beste Elektrische Voertuig.

Er kan gekozen worden uit 66 modellen uit 2012. Behalve deze online stemronde, zullen ook de redacteuren van Autoscout 24 Magazine prijzen uitreiken in de categorieën Technologie/Design en Toekomst.

“Elektrische voertuigen gaan in de toekomst een steeds grotere rol spelen in de automotive markt. Daarom hebben we ervoor gekozen deze categorie gelijk te stellen aan die van Beste Auto”, zegt Jurgen Vugts, algemeen directeur Autoscout 24 Nederland.

Vorig jaar was de Opel Ampera de populairste auto in Europa. Tijdens de Internet Auto Awards van 2012 hebben 162.000 mensen uit Duitsland, België, Frankrijk, Italië, Nederland, Oostenrijk, Zwitserland en Spanje hun stem uitgebracht. Stemmen kan tot 15 maart op Internetautoaward.nl. Autoscout 24 verloot onder de stemmers een Mercedes-Benz A 250 Sport en een Opel Adam.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
12 december 2025
Plan je moment!
12 december 2025
Ruim 100 euro verschil in kosten van laden
12 december 2025
Niet gedeeld, wel zelfrijdend
12 december 2025
Revisie krijgt eindelijk de aandacht die het verdient
11 december 2025
‘Voorkeur voor originele onderdelen daalt’
11 december 2025
Vijftig tinten aftersales
Meest bekeken berichten
Recente reacties