Automobielbedrijf Swarttouw in Barendrecht en Auto Ames in Gorinchem zijn Skoda-dealer van het Jaar 2011 geworden. De Zuid-Hollandse garagebedrijven zijn volgens importeur Pon Mobiel absolute toppers, vooral op het gebied van klanttevredenheid.

Uit eigen onderzoek van de importorganisatie en onafhankelijke reviews van media en consumenten blijkt dat de dealerpanden met de groene huisstijl zeer gewaardeerd worden. Om een eerlijk vergelijk mogelijk te maken bij deze jaarlijkse verkiezing, zijn de Nederlandse Skoda-dealers verdeeld in twee groepen; kleinere en grotere.

Auto Ames in Gorinchem is pas sinds begin 2010 officieel Skoda-dealer en gaat er nu al met de eretitel vandoor bij de kleinere dealers. Ook Automobielbedrijf Swarttouw in Barendrecht is uitgeroepen tot Dealer van het Jaar, maar dan bij de grotere dealers. Dit familiebedrijf bestaat al vijftig jaar, waarvan ruim twintig jaar als Skoda-dealer voor Rotterdam-Zuid, Barendrecht, Heerjansdam, Ridderkerk, Rhoon, Hoogvliet en Pernis.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
20 april 2026
APK-probleem eCall: miljoenen auto’s getroffen door verdwijnen 2G
20 april 2026
Particuliere eigenaar domineert cabriosegment
17 april 2026
KNAC verwelkomt 15.000ste lid
17 april 2026
49 accubranden in 2025
17 april 2026
Vakbonden schorten cao-onderhandelingen met ANWB op
17 april 2026
LKQ investeert in netwerk
Meest bekeken berichten
Recente reacties