De in België gevestigde, wereldwijd opererende smeermiddelen- en additievenspecialist Xenum heeft de Nederlandse oliën-, koelvloeistoffen- en additievenspecialist Syntix overgenomen. Beide gaan onder eigen naam en identiteit door met de ontwikkeling, productie en verkoop.

Volgens Xenum heeft het bedrijf de nodige expertise in huis en een uitgebreid internationaal netwerk om Syntix verder te laten groeien. In ontwikkeling, productie en logistiek is synergie mogelijk die beide merken ten goede komen.

Syntix is snel populair is geworden in de autosport en dat is geen toeval. Oprichter Pieter Dubois is een zakelijke professional in de automotive branche en heeft een autosportachtergrond. Voor hem was essentieel dat de overnemende partij de continuïteit van het merk kon garanderen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
9 mei 2025
Onafhankelijk autobedrijf moet momentum pakken
8 mei 2025
Tanken in jaar tijd 10 procent goedkoper
8 mei 2025
Winterband Vredestein eerste montage op Volkswagen Tiguan
8 mei 2025
Continental produceerde al 200 miljoen radarsensoren
8 mei 2025
De klant op reis
7 mei 2025
Hella terug in airco en motorkoeling
Meest bekeken berichten
Recente reacties