De selectiecommissie die zich namens het bestuur van Bovag Onafhankelijke Autobedrijven boog over de keuze van een nieuwe voorzitter voor de afdeling, draagt unaniem Gerard ten Buuren (56) voor. Op 11 januari stemmen de leden over hun nieuwe voorzitter.

Doorslaggevend voor deze voordracht is de kennis van en passie voor het onafhankelijke autobedrijf die Ten Buuren aan de dag legt. Hij is volgens de commissie van nature een verbinder met een groot netwerk binnen de branche. Naar idee van de selectiecommissie staat hij dicht bij de leden en de bestuursleden. Met zijn jarenlange ervaring als adviseur van ondernemers en bestuurders, is hij in staat om het bestuur te leiden en te ontwikkelen.

Jarenlange ervaring

Ten Buuren is bekend met Bovag als gevolg van zijn rol als interim-branchemanager van de afdeling en door zijn jarenlange werkzaamheden binnen de branche. De selectiecommissie acht hem in staat met het afdelingsbestuur onder zijn leiding de sector onafhankelijke autobedrijven de komende jaren vooruit te helpen.

De 56 jarige kandidaat-voorzitter is afkomstig uit Enschede. Sinds 2008 is hij actief als eigen ondernemer met een advies- en interimpraktijk in de automotivebranche. Voor 2008 is Ten Buuren werkzaam geweest als directeur bij de Buitenhuis-groep/Autotaxatie.net, als commercieel directeur bij Autodata Nederland en commercieel adjunct-directeur bij Abfin, financiering- en leasemaatschappij.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
23 februari 2026
AllParts blijft groeien: Autogarage Zevenaar sluit zich aan bij CarXpert
23 februari 2026
ZF vergroot aanbod olieverversingsset voor automaten
23 februari 2026
Bosch breidt onderstel-assortiment uit voor onafhankelijke werkplaatsen
23 februari 2026
Universele autobedrijven stoten merkdealers van troon op occasionmarkt
23 februari 2026
Youngtimerregeling: opereren in de marge?
20 februari 2026
Iets meer omzet LKQ, winst gehalveerd
Meest bekeken berichten
Recente reacties