Overlander introduceert het Texa multifunctionele emissiestation Multipegaso. Het diagnoseapparaat bestaat uit de Gasbox viergastester, de Opabox roetmeter en is uitgevoerd met een computer die geschikt is voor het gebruik in een moderne werkplaats. Een zeventien inch kleurenmonitor maakt het station compleet.

De Multipegaso, inmiddels goedgekeurd door het NMi, is eveneens uitgerust met een kleurenprinter voor het afdrukken van testrapporten. Het laadstation voor de accu’s van de Gasbox Autopower en Opabox Autopower is met snelverbindingen ingebouwd in de meegeleverde trolley. De Gasbox Autopower 4-gastester, Opabox Autopower roetmeter, en de RC3-Toerental opnemer zijn ook te gebruiken in combinatie met een eigen computer of laptop.

“Wij hebben de vertegenwoordiging van specifiek de Texa Multipegaso al enige tijd in huis, maar hebben met de promotie en verkoop gewacht tot we de goedkeuring van NMi in huis hadden”, stelt directeur Ad Brünings van Overlander.

Download hier de (technische)gegevens van de Multipegaso >>

Texa Multipegaso

[responsive-video identifier=”-eRLrqbO_0Y”]
Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
4 juli 2025
Soeterwold Automotive naar Menno Broers
4 juli 2025
An Dams bestuurder Profile International
4 juli 2025
Het verlangen naar duidelijkheid
3 juli 2025
All-seasonband General Tire voor suv
3 juli 2025
AkzoNobel met Solera in datagestuurde duurzaamheid
3 juli 2025
Totale occasionverkoop H1 stijgt 4,2 procent
Meest bekeken berichten
Recente reacties