De grossiersorganisatie Group Auto Nederland gaat intensief samenwerken met Voertuig Documentatie Centrum (VDC), één van de vier RDW-communicatieproviders. Volgens Freek Blekxtoon, directeur van Group Auto, liggen er kansen voor grossiers op het gebied van voertuigdocumentatie en de import/exportbegeleiding.

 

“Onze grossiers kunnen hun dienstenpakket aan autobedrijven uitbreiden. Het versterkt de klantenbinding en levert traffic op.” Tot voorkort gingen veel autobedrijven naar het – inmiddels vaak gesloten – lokale postkantoor. Na een uitgebreide testfase draait het VDC Business Partner-concept al bij vijf grossiers. Die kunnen zo een extra dienstverlening aan garagebedrijven bieden.

Group Auto leden kunnen met VDC tijdelijke kentekens afgeven, zoals Duitse vijfdaagse Kürzkennzeichen, Oostenrijkse uitvoerkentekens (7, 14 en 21 dagen) Zoll-nummers en RDW exportkentekens. Die zijn ondermeer nodig voor test- of proefritten en afleveringen in binnen- en buitenland. Behalve deze tijdelijke kentekens kunnen ook uitvoerverklaringen worden afgegeven, groene kaarten met WA-dekking en uiteraard de kentekenplaten zelf, ook voor trucks en trailers.

 

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
21 mei 2025
Occasionprijzen blijven licht stijgen
21 mei 2025
Apollo: Merk Vredestein blijft bestaan
21 mei 2025
Crisis is kans
20 mei 2025
Marc Oudshoorn directeur ASN Groep
20 mei 2025
Xavier Chardon wordt ceo Citroën
20 mei 2025
Broekhuis neemt Jansen2Wielers Barneveld over
Meest bekeken berichten
Recente reacties