De landelijke verkooporganisatie van merkonafhankelijke en zelfstandige banden- en velgengrossiers Tyrenet zit vanaf 19 september zonder marketingmanager. Christel van Rens vertrekt na ruim 3,5 jaar naar een internationale producent voor bouwoplossingen, die Van Rens nog kent uit haar werkverleden.

De werkzaamheden van de vertrekkende manager worden tijdelijk overgenomen door Jolanda van Wouw, gesteund door Gerard Vos en Joost Krowinkel. Krowinkel is sinds juli de nieuwste aanwinst in het team van Tyrenet. Voor de vrijgekomen functie is het bedrijf nog op zoek naar een nieuwe collega.

“Sinds mijn aanstelling in januari 2008 heb ik veel geleerd van de groei die Tyrenet als organisatie heeft doorgemaakt en het conceptmatige denken dat daarbij komt kijken. Ook heb ik altijd met veel plezier meegewerkt aan het continue proces van structurering en strategiebepaling”, aldus Christel van Rens.

Helemaal verdwijnen uit de automotivebranche zal ze niet. Sinds 2010 heeft Van Rens een eigen bedrijf genaamd Synsenc, waarmee ze samen met haar partner (technische) bedrijven begeleidt bij certificeringstrajecten en hen adviseert op het gebied van marketing en communicatie.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
20 mei 2026
Dealers positiever over importeurs
20 mei 2026
Chinese intelligentie
19 mei 2026
ACM akkoord met overname Bovemij door a.s.r.
19 mei 2026
Nettowinst Autodoc verdubbeld in eerste kwartaal
19 mei 2026
Vrouwen kiezen opvallend vaak voor deze verdwijnende techniek
19 mei 2026
Volgende generatie aan het roer van Möller Autoschade
Meest bekeken berichten
Recente reacties