Focwa laat weten dat op woensdag 17 februari het uitgesteld jaarcongres zal plaatsvinden in Nieuwegein. Dit congres stond eigenlijk gepland op 11 november, maar de branchevereniging voelde zich toen genoodzaakt om dit evenement op het allerlaatste moment te cancelen vanwege conflicten met vijf afvallige leden.

De exacte inhoud van het congresprogramma wordt binnenkort bekendgemaakt. Duidelijk is wel dat Focwa vanaf 1 januari dit jaar duidelijker kwaliteitseisen stelt aan het lidmaatschap en een gedifferentieerde aanpak heeft doorgevoerd, waarbij onderscheid wordt gemaakt op techniek. Hiermee is dus een einde gekomen aan een verenigingsstructuur die is gebaseerd op keten of onafhankelijke bedrijven, maar is de techniek het uitgangspunt.

Denis Maessen zal de inhoud van Focwa ‘nieuwe stijl’ ongetwijfeld nader toelichten op het congres op 17 februari aanstaande. Eerder al werd bekend dat de ad-interim periode van Maessen is verlengd tot 1 oktober dit jaar.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
2 januari 2026
Bestelwagenmarkt stort in
2 januari 2026
Registraties 2025: Verschuivingen in beeld
2 januari 2026
Meer te halen bij carwashklant
1 januari 2026
Decemberverkoop stijgt met 31,9 procent, trekt jaar in de plus
31 december 2025
Autotaalglas Ster van het Jaar naar Weert
31 december 2025
Niet terugblikken
Meest bekeken berichten
Recente reacties