USN–Centuri heeft het assortiment uitgebreid met NGK bobines en zegt hiermee voor de hoogst haalbare kwaliteit te hebben gekozen. 

In het centrale magazijn in Harderwijk is het totale NGK bobine programma gestockeerd, wetende 350 items. De dekking die deze stock genereert voor het Benelux wagenpark is 96%.

Manager PM & Support Jan Verbeek van USN: “Met bobines van NGK heeft USN gekozen voor producten met bewezen eerste montagekwaliteit. Als toonaangevend technisch partner van automobielfabrikanten heeft NGK een bobineassortiment samengesteld dat op de markt zijn gelijke niet kent. Al onze 39 vestigingen hebben een stock die ruim 85% dekking genereert. Er is wederom gekozen om niet in te krimpen op de voorraad maar uit te breiden.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
2 juni 2026
CBb schrapt boete ACM aan Volkswagen
2 juni 2026
Bosch vult airco-assortiment aan met druksensoren
2 juni 2026
1,3 procent minder apk’s in 2026
2 juni 2026
Chinese EV’s verliezen twee keer zo snel hun waarde
2 juni 2026
Nexen lanceert UHP-band N’Fera Primus UX
2 juni 2026
Occasionverkoop B2C daalt met bijna 10 procent in mei
Meest bekeken berichten
Recente reacties