Stichting Blij dat ik Rij heeft voor haar afdeling Online Autoservices Patrice van der Heiden gevraagd als projectmanager op te treden. Het platform biedt consumenten de mogelijkheid eenvoudig en snel online offertes aan te vragen voor autoreparatie, onderhoud en schadeherstel. Van der Heiden zal de stichting ook ondersteunen bij nieuwe toekomstige creatieve oplossingen.

De reactie van Patrice van der Heiden op de aanstelling: "Ik heb gezien welke oplossingen er nu al in de markt worden gezet door de Stichting Blij dat ik Rij en hoeveel mooie ideeën er nog op de plank liggen. Ik kan dan ook niet wachten om daar mijn tanden in te zetten en een steen bij te dragen aan het succes."

Patrice van der Heiden is voorheen medeoprichter, aandeelhouder en directeur geweest bij Autodata Nederland. Daarna heeft hij de rol vervuld van directeur van Autoscout24 Nederland en Autodata DM Shop. Daarnaast is Van der Heiden onder meer nog werkzaam voor zijn eigen adviesbedrijf, Heathlands Automotive en Finnish Dutch Trade Guild.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
21 november 2025
Bob Velthuis beoogd voorzitter BOVAG Onafhankelijke Autobedrijven
21 november 2025
Gaspedaal.nl analyseert 14 miljoen apk-rapporten
21 november 2025
‘Geen grossierswisseling voor een concept’
21 november 2025
Meer en meer particulieren aan de EV
20 november 2025
Van Mossel neemt twee Britse dealergroepen over
20 november 2025
TransConnect breidt uit op Duitse markt
Meest bekeken berichten
Recente reacties