Opleidingsmanager Rob van der Werf verlaat Vaco, bedrijfstakorganisatie voor de banden- en wielenbranche. Voor het dossier opleidingen is Frank Joosten aangetrokken en de overige taken worden onder collega’s verdeeld.

Ruud Spuijbroek, algemeen secretaris bij Vaco, wist dat het vertrek eraan zat te komen: “Vier jaar geleden was al duidelijk dat rond deze tijd een eind zou komen aan het dienstverband van Rob, maar het komt altijd te vroeg.” Spuijbroek zelf neemt de technische bijdragen van de vertrekkende opleider weer terug, het gaat hierbij om de portefeuille APK en beleidsadvisering.

Van der Werf begint op 6 februari bij zijn nieuwe werkgever Heineken in Zoeterwoude als plantmanager. Hij werkte onder meer als docent ondersteltechniek bij stichting SVOB en als plantmanager bij BAM International.

Vaco is onlangs ook gestart met een uniform keurmerk voor haar leden. Lees er hier alles over >>

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
16 september 2025
RAI Vereniging: Mobiliteitsplannen onvoldoende
16 september 2025
Helft elektrische rijders haalt actieradius niet
16 september 2025
Cor Baltus draagt stokje over aan Marco Faulenbach
16 september 2025
Chinees aanbod op AutoScout24 stijgt 34 procent
16 september 2025
Nog drie dealerbedrijven voor Omoda & Jaecoo
16 september 2025
3D-geprinte onderdelen uit afval
Meest bekeken berichten
Recente reacties