President-directeur Wim van der Leegte van VDL Groep heeft vrijdag in een interview op BNR laten weten dat de maximale productiecapaciteit van VDL Nedcar binnen vier jaar wordt gehaald. Dat betekent dat er dan 190.000 auto’s per jaar van de band rollen. Nu zijn dat nog 30.000 stuks.

Van der Leegte verwacht dat er in 2016 zo’n 100.000 auto’s uit de fabriek rijden, in uiterlijk 2018 bouwen twee ploegen dan het maximale aantal van 190.000 voertuigen. Dan zal er ook een nieuw model van Mini aan de autoproductie in Born worden toegevoegd.

Het oplopen van de productie brengt ook meer werkgelegenheid met zich mee. In het BNR- gesprek zei Van der Leegte dat er binnen twee jaar minimaal duizend banen bij komen. Daar kan ook personeel van de Ford-fabriek in Genk bij zitten, die eind dit jaar sluit.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
31 maart 2025
apk
28 maart 2025
Systeem Kia waarschuwt voor naderende hulpdiensten
28 maart 2025
Vakgarage vernieuwt magazine Dichtbij
28 maart 2025
Geen gouden bergen
27 maart 2025
Voertuigen met tellerblokker naar de sloop
27 maart 2025
Zaanstreek heeft duurste wasstraten
Meest bekeken berichten
Recente reacties