Maarten Verhaar (44) start per 1 september aanstaande zijn eigen automotive-adviesbureau onder de naam Verhaar Automotive Management & Consultancy. Hij richt zich met zijn bedrijf op (interim)management en consultancy specifiek voor de automotive branche.

Voorheen heeft Verhaar zijn financiële en operationele ervaring opgebouwd bij onder andere ALH, ING Bank, Riva Holding en de laatste zeven jaar als interim manager en consultant bij Aventure.

Verhaar wil als adviseur bedrijven in de automotive branche toerusten (en toegerust houden) voor de continue en snelle ontwikkelingen. De automotive branche is aan een turbulente ontwikkeling onderhevig. Dit vergt een daadkrachtige en resultaatgerichte aanpak, met een stevige mate creatief denken.

 

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
27 februari 2026
Nettoverlies Hedin ruim 100 miljoen euro
27 februari 2026
Aftersalesimpact van Europese wetgeving
26 februari 2026
Bridgestone neemt ultramoderne rijsimulator in gebruik
26 februari 2026
Een vijfde rijdt in de winter nog op zomerbanden
26 februari 2026
‘Aftermarket in beslissende fase’
26 februari 2026
Geen allrisk bij bedrijfsauto kan ondernemers tienduizenden euro’s kosten
Meest bekeken berichten
Recente reacties