Bandenproducent Michelin heeft bekend gemaakt dat in het derde kwartaal een verkoopgroei van maar liefst acht procent gerealiseerd (5,1 miljard euro). In de eerste negen maanden van 2011 is de totale verkoop uitgekomen op 15,2 miljard.

Het totale verkoopvolume steeg tot nu toe 9,3 procent. Als deze ontwikkeling zich doorzet, dan zal de Franse bandengigant het jaar afsluiten met een groei van acht procent.
Het derde kwartaal kent een mindere groei dan de eerdere twee dit jaar, wat voornamelijk komt door minder bandenverkoop voor personenauto’s en trucks. Deze sectoren noteerden toch een plus van 5,9 procent (2,7 miljard euro).

Volgens Michelin heeft haar huidige prijsbeleid voor de groei gezorgd, wat de gestegen grondstofprijzen compenseert. Michelin presenteerde in mei nog een nieuwe zelfreparerende band, genaamd 3-S Concept.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
27 juni 2025
Formeel akkoord over cao MvT
27 juni 2025
123Ruit toont ambitie in MVO-jaarverslag
27 juni 2025
Van Ekris opnieuw beste Toyota-dealer
27 juni 2025
Fuchs breidt uit met wielservicematerialen
27 juni 2025
De toekomst van het onafhankelijke bandenbedrijf
26 juni 2025
Bosch investeert fors in AI als groeimotor
Meest bekeken berichten
Recente reacties