Bandenproducent Michelin heeft bekend gemaakt dat in het derde kwartaal een verkoopgroei van maar liefst acht procent gerealiseerd (5,1 miljard euro). In de eerste negen maanden van 2011 is de totale verkoop uitgekomen op 15,2 miljard.

Het totale verkoopvolume steeg tot nu toe 9,3 procent. Als deze ontwikkeling zich doorzet, dan zal de Franse bandengigant het jaar afsluiten met een groei van acht procent.
Het derde kwartaal kent een mindere groei dan de eerdere twee dit jaar, wat voornamelijk komt door minder bandenverkoop voor personenauto’s en trucks. Deze sectoren noteerden toch een plus van 5,9 procent (2,7 miljard euro).

Volgens Michelin heeft haar huidige prijsbeleid voor de groei gezorgd, wat de gestegen grondstofprijzen compenseert. Michelin presenteerde in mei nog een nieuwe zelfreparerende band, genaamd 3-S Concept.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
14 mei 2026
Automechanika Frankfurt 2026: emotie, beleving en jong talent
14 mei 2026
‘Omzet is geen winst’
13 mei 2026
Blanke lak Sikkens als onderdeel Optima-systeem
13 mei 2026
Succesvolle start Aumovio als zelfstandig bedrijf
13 mei 2026
Koper elektrische occasion let vooral hierop
13 mei 2026
VWE en Financial Lease Partner bundelen krachten voor samenwerking
Meest bekeken berichten
Recente reacties