Vivid Automotive Data en Media, Europees leverancier van technische data voor de automotive sector, heeft met het Duitse DVSE een strategische overeenkomst gesloten. Dit bedrijf produceert catalogi voor de branche en samen gaan ze nieuwe concepten voor de werkplaats maken.

Peter van der Galiën, verkoop- en marketingdirecteur van Vivid: “De producten en diensten die uit deze strategische samenwerking komen, zullen meer zijn dan de som der delen. Autobedrijven profiteren vooral van de efficiëntiewinst die onze producten en diensten opleveren.”

De partners werken inmiddels tien jaar samen aan de ontwikkeling van het Topmotive-catalogussysteem van gereedschap en onderdelen voor autobedrijven. Vivid sloot in de afgelopen maanden ook distributieovereenkomsten met Group Auto Italië en Kühne.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
26 februari 2026
Bridgestone neemt ultramoderne rijsimulator in gebruik
26 februari 2026
Een vijfde rijdt in de winter nog op zomerbanden
26 februari 2026
‘Aftermarket in beslissende fase’
26 februari 2026
Geen allrisk bij bedrijfsauto kan ondernemers tienduizenden euro’s kosten
26 februari 2026
Personeelstekort Duitse auto-industrie zet ook werkplaatsen onder druk
26 februari 2026
Hoe bereiken we Gen-Z?
Meest bekeken berichten
Recente reacties