De EasyPark Group, leverancier van digitale parkeer- en mobiliteitsoplossingen, neemt Parkopedia over, leverancier van connected car services en mobiliteitsdata.

“Met de toevoeging van Parkopedia maken we de reis van de bestuurder nog naadlozer”, zegt Cameron Clayton, ceo van EasyPark Group. “Parkopedia’s in-car data-integratie en betalingstechnologie, in combinatie met onze digitale parkeeroplossingen en parkeerapparatuur op straat, stelt ons in staat om de gehele rijervaring aan te pakken. We zijn verheugd om dit platform te delen met onze huidige en toekomstige partners. Samen gaan we door met het soepeler maken van de reis van de bestuurder en het maken van een open platform voor de hele wereldwijde mobiliteitsindustrie.”

Kantelpunt

Parkopedia werkt al tien jaar lang samen met EasyPark Group. “Dit is een kantelpunt in de datagestuurde mobiliteit. Samen met EasyPark Group breiden we onze gecombineerde capaciteiten uit en bieden we nieuwe producten en functies, gebaseerd op zeer nauwkeurige gegevens en betalingsexpertise, die connected car services en mogelijkheden voor het te gelde maken van gegevens in gemeenten en de auto-industrie verbeteren,” aldus Eugene Tsyrklevich, oprichter en ceo van Parkopedia.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
31 december 2025
Autotaalglas Ster van het Jaar naar Weert
31 december 2025
Niet terugblikken
30 december 2025
Independer: 70 procent meer vuurwerkschade
30 december 2025
Mens en robot hand in hand
29 december 2025
Helft autoschades door aanrijding met ander voertuig
29 december 2025
Washin7 neemt Carwash Rijen over
Meest bekeken berichten
Recente reacties