Exploitant van snellaadstations Fastned wordt als enige als goed beoordeeld in een test van het Duitse technologiemedium connect, in samenwerking met umlaut.

Voor de test werden de kwaliteit en het comfort van het snellaadnetwerk onder vijf exploitanten van laadinfrastructuur in Nederland getest. De testteams legde hiervoor een afstand van 780 kilometer in Nederland af, langs 25 locaties van 5 aanbieders. Naast Fastned waren dat Ionity, Shell Recharge, Allego en BP Pulse.

Fastned

Fastned beschikt met 1035 laadpunten over veruit het meest uitgebreide netwerk. Verder scoort Fastned goed op camerabewaking waar dat bij Ionity en Allego bijvoorbeeld ontbreekt. Ook is Fastned het enige snellaadstation dat Autocharge aanbiedt.

Waar eigenlijk alle aanbieders in Nederland slecht op scoren zijn de afmetingen van de plek waar de elektrische auto kan laden en de toegang tot de laadzuil. Shell en BP springen er positief uit wat betreft hun servicestations en waar de andere aanbieders geen of slechte wifi aanbieden, is dat bij BP goed geregeld.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
14 november 2025
ADPA nieuw lid van SERMI
14 november 2025
Alzura: Toekomst aftermarket is digitaal
14 november 2025
AllParts lanceert leaseconcept
13 november 2025
Stijging voertuigdiefstal zet door
13 november 2025
AutoTrack: Tweedehands EV 10 procent goedkoper
13 november 2025
Groen licht voor autonome shuttlebus Holon
Meest bekeken berichten
Recente reacties