De Japanse autofabrikanten Nissan en Honda zijn overeengekomen dat ze gezamenlijk onderzoek gaan doen naar technologieën op het gebied van platforms voor de volgende generatie software defined vehicles (sdv’s).

De overeenkomst is gebaseerd op het memorandum van overeenstemming (MOU) dat de bedrijven op 15 maart hebben ondertekend met betrekking tot het begin van besprekingen over een strategisch partnerschap. Binnen dit partnerschap wordt bijvoorbeeld gekeken naar de gezamenlijke ontwikkeling van batterijen die in elektrische voertuigen van beide fabrikanten kunnen worden toegepast.

Ook willen de beide autofabrikanten de specificatie van hun respectievelijke e-assen te zijner tijd harmoniseren en willen ze gaan samenwerken in het aanbieden van laaddiensten.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
23 februari 2026
AllParts blijft groeien: Autogarage Zevenaar sluit zich aan bij CarXpert
23 februari 2026
ZF vergroot aanbod olieverversingsset voor automaten
23 februari 2026
Bosch breidt onderstel-assortiment uit voor onafhankelijke werkplaatsen
23 februari 2026
Universele autobedrijven stoten merkdealers van troon op occasionmarkt
23 februari 2026
Youngtimerregeling: opereren in de marge?
20 februari 2026
Iets meer omzet LKQ, winst gehalveerd
Meest bekeken berichten
Recente reacties