Aanbieder van informatie over parkeerplaatsen Parkopedia gaat wereldwijd samenwerken met Flowbird, gespecialiseerd in parkeerinfrastructuur en -systemen. De samenwerking werd bekendgemaakt tijdens de Intertraffic vakbeurs (20-23 maart) in de RAI Amsterdam.

parkopediaParkopedia gaat Flowbird (voorheen Parkeon) van data voorzien wat betreft beschikbare off-street parkeerplaatsen (parkeergarages en parkeerterreinen). Flowbird gaat deze data vermarkten en aanbieden als onderdeel van zijn diensten voor gemeentelijke en commerciële uitbaters van parkeerplaatsen.

On-street

Flowbird zal op zijn beurt Parkopedia weer voorzien van data over parkeerplaatsen langs de weg. Parkopedia kan deze weer gebruiken om zijn diensten voor zakelijke en particuliere gebruikers te verbeteren.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
2 oktober 2025
Bart Boerboom verruilt Eurol voor Euromaster
1 oktober 2025
Nieuw vakblad in 2026: Aftersales Techniek
1 oktober 2025
Fouten
1 oktober 2025
Herstel nieuwverkopen in derde kwartaal
1 oktober 2025
Veel jongeren overwegen aanschaf microcar
1 oktober 2025
Eerste editie Automotive TechDays
Meest bekeken berichten
Recente reacties