Aanbieder van informatie over parkeerplaatsen Parkopedia gaat wereldwijd samenwerken met Flowbird, gespecialiseerd in parkeerinfrastructuur en -systemen. De samenwerking werd bekendgemaakt tijdens de Intertraffic vakbeurs (20-23 maart) in de RAI Amsterdam.

parkopediaParkopedia gaat Flowbird (voorheen Parkeon) van data voorzien wat betreft beschikbare off-street parkeerplaatsen (parkeergarages en parkeerterreinen). Flowbird gaat deze data vermarkten en aanbieden als onderdeel van zijn diensten voor gemeentelijke en commerciële uitbaters van parkeerplaatsen.

On-street

Flowbird zal op zijn beurt Parkopedia weer voorzien van data over parkeerplaatsen langs de weg. Parkopedia kan deze weer gebruiken om zijn diensten voor zakelijke en particuliere gebruikers te verbeteren.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
14 november 2025
ADPA nieuw lid van SERMI
14 november 2025
Alzura: Toekomst aftermarket is digitaal
14 november 2025
AllParts lanceert leaseconcept
13 november 2025
Stijging voertuigdiefstal zet door
13 november 2025
AutoTrack: Tweedehands EV 10 procent goedkoper
13 november 2025
Groen licht voor autonome shuttlebus Holon
Meest bekeken berichten
Recente reacties