Kort na de onthulling op de Consumer Electronics Show begin dit jaar, klonk het nog gedecideerd uit de monden bij Sony: we worden geen autofabrikant. Veel tech-reuzen hebben hun plannen voor een eigen EV voortijdig gestaakt, Sony maakt nu een tegengestelde beweging.

Het studiemodel van Sony, met de uitermate verrassende naam Vision-S Concept, telt 33 sensoren die de ADAS en elektrische aandrijflijn voeden met data over de omgeving. In Las Vegas begin dit jaar heette het nog een experimenteel ontwikkelingsplatform nu te zijn. Een half jaar later is het gearriveerd in Tokyo voor een uitgebreide serie testen op de weg.

Het studiemodel is gebouwd bij Magna Steyr in het Oostenrijkse Graz dat een bekende toeleverancier is voor onder meer de Duitse autowereld.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
9 mei 2025
Lichter staal van Tata Steel
9 mei 2025
Athlon introduceert slim laden
9 mei 2025
Oostendorp opent Toyota-vestiging in Valkenswaard
9 mei 2025
Onafhankelijk autobedrijf moet momentum pakken
8 mei 2025
Tanken in jaar tijd 10 procent goedkoper
8 mei 2025
Winterband Vredestein eerste montage op Volkswagen Tiguan
Meest bekeken berichten
Recente reacties