160 nieuwe medewerkers van accountants- en adviesorganisatie EY hebben op het hoofdkantoor van BMW Group Nederland hun nieuwe leaseauto opgehaald, een Mini Cooper Electric, afgeleverd door dealerorganisatie Ekris en geleased via Alphabet.

“We zijn trots dat EY voor deze groene mobiliteitsoplossing heeft gekozen en willen hen bedanken voor het vertrouwen in ons voor het leveren van deze geweldige vloot van elektrische Mini’s”, zegt Carlo Cillessen namens Ekris.

Duurzaam

“We zijn erg blij met deze uitbreiding van het wagenpark voor onze young professionals”, aldus Kees Eriks namens EY. “De MINI Electric past perfect bij onze duurzame ambities en biedt onze medewerkers een aantrekkelijke en milieuvriendelijke mobiliteitsoplossing. Bovendien sluit deze samenwerking naadloos aan bij onze doelstelling om de CO2-uitstoot binnen ons bedrijf verder te verlagen.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
15 januari 2026
Nieuwe cloudplanning van Plan-IT moet werkplaatsen productiever maken
15 januari 2026
Ook Rebel Lease aast op MisterGreen
15 januari 2026
Autogroep Twente beste Hyundai-dealer 
15 januari 2026
Verzekeraars: Schade jaarwisseling 9 miljoen euro
15 januari 2026
Kreijne neemt Autoschade De Weerd over
15 januari 2026
PHE neemt twee AD-distributeurs over
Meest bekeken berichten
Recente reacties