De eerste Leaseauto Testdag (donderdag 20 september) voor zakelijke rijders én wagenparkbeheerders staat deels in het teken van het ADAS-congres (Advanced Driver Assistence Systems).

Een van de sprekers belicht namens Waymo, de zelfrijdende auto van Google, de verschillen en overeenkomsten tussen ADAS en zelfrijdende systemen, de samenwerking tussen overheden en marktpartijen. Mark Maaskant van Prodrive vertelt over de voors en tegens van ADAS.

AutoRAI

De eerste Leaseauto Testdag is een initiatief van VZR (Vereniging Zakelijke Rijders) en Promedia Group, in samenwerking met auto-importeurs, leasemaatschappijen en aanverwante automotive partners. Leaserijders en wagenparkbeheerders worden geïnformeerd over de ontwikkelingen op de zakelijke markt. Ook kunnen ze plaatsnemen in leaseauto’s om proef te rijden. Verder zijn er de hele dag workshops, over thema’s als  mobiliteitsbudgetten, private lease en bijtellingstips. “Met dit evenement bieden we de zakelijke rijder een aantrekkelijk alternatief voor het gemis van de AutoRAI”, stelt VZR-voorzitter Jan van Delft.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
3 november 2025
AutoProfijt op weg naar de 100
3 november 2025
De kleurrijke carwashmarkt
31 oktober 2025
Van Mossel neemt Polestar Amsterdam over
31 oktober 2025
Omzet LKQ stijgt 1,3 procent in derde kwartaal 2025
31 oktober 2025
Aankoopadvies voor een hefbrug
30 oktober 2025
Evo Parts sluit zich aan bij AllParts
Meest bekeken berichten
Recente reacties