De eerste Leaseauto Testdag (donderdag 20 september) voor zakelijke rijders én wagenparkbeheerders staat deels in het teken van het ADAS-congres (Advanced Driver Assistence Systems).

Een van de sprekers belicht namens Waymo, de zelfrijdende auto van Google, de verschillen en overeenkomsten tussen ADAS en zelfrijdende systemen, de samenwerking tussen overheden en marktpartijen. Mark Maaskant van Prodrive vertelt over de voors en tegens van ADAS.

AutoRAI

De eerste Leaseauto Testdag is een initiatief van VZR (Vereniging Zakelijke Rijders) en Promedia Group, in samenwerking met auto-importeurs, leasemaatschappijen en aanverwante automotive partners. Leaserijders en wagenparkbeheerders worden geïnformeerd over de ontwikkelingen op de zakelijke markt. Ook kunnen ze plaatsnemen in leaseauto’s om proef te rijden. Verder zijn er de hele dag workshops, over thema’s als  mobiliteitsbudgetten, private lease en bijtellingstips. “Met dit evenement bieden we de zakelijke rijder een aantrekkelijk alternatief voor het gemis van de AutoRAI”, stelt VZR-voorzitter Jan van Delft.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
17 december 2025
Nieuw assortiment laadkabels bij ERA
17 december 2025
Enterprise opent in Den Haag zevende vestiging
17 december 2025
Speciaalgereedschap voor reparatie elektromotoren
17 december 2025
Acea noemt Automotive Package “eerste stap”
17 december 2025
Service aan accupakket
16 december 2025
Europese Commissie herziet CO2-emissienormen
Meest bekeken berichten
Recente reacties