Mobiliteitsprovider Athlon introduceert Zero Emission Lease. Binnen één bundel kunnen werknemers wisselen tussen een elektrische vouwfiets, auto en e-motor.

Het nieuwe product is afgelopen vrijdag gelanceerd tijdens het Athlon EV mini-congres en speelt in op de groeiende behoefte bij organisaties om hun CO2-footprint terug te dringen. Flexibiliteit wordt daarbij de norm, zegt Niels van den Hoogen, commercieel directeur Athlon Nederland. Hij spreekt van ‘de mobilist van morgen’, die in stedelijk gebied woont, op flexibele tijden werkt en groot belang hecht aan duurzaamheid. “Daar springen we met Athlon Zero Emission Lease op in, waarbij we zowel met flexibiliteit, duurzaamheid én de kosten rekening houden.’

Individueel

De nieuwe dienst voor zakelijk vervoer bundelt drie volledig elektrische transportmiddelen. Per bestemming kiezen werknemers het meest geschikte vervoermiddel. Dat moet leiden tot duurzaam reizen en besparen op tijd, parkeer- en brandstofkosten. De zakelijke rijder kan binnen de bundel individueel gebruikmaken van én switchen tussen de drie elektrische vervoersmiddelen, maar ook in deelvorm samen met collega’s.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
3 oktober 2025
Autotrack biedt SoH-certificaat bij (PH)EV
3 oktober 2025
5,4 procent meer occasions verkocht in september
3 oktober 2025
App vergelijkt kosten laden en tanken
3 oktober 2025
Innovaties in carwash
2 oktober 2025
Bart Boerboom verruilt Eurol voor Euromaster
1 oktober 2025
Nieuw vakblad in 2026: Aftersales Techniek
Meest bekeken berichten
Recente reacties