Leasemaatschappij voor uitsluitend volledig elektrische auto’s MisterGreen is een nieuw obligatieprogramma gestart. De Autoriteit Financiële Markten (AFM) heeft hiervoor toestemming gegeven tot 25 miljoen euro aan obligaties uit te geven. De eerste 1,5 miljoen euro zijn begin januari al opgehaald in een eerste serie.

MisterGreen heeft een wagenpark van 3500 elektrische auto’s in Nederland, België, Duitsland en Denemarken, en wil met de nieuwe kapitaalinjectie zijn elektrische wagenpark verder uitbreiden. “Wereldwijd is er een transitie gaande van fossiele energievoorziening naar duurzame energie”, zegt Caroline van Asselbergs-Van Dijl, ceo van MisterGreen. “Dat betekent dat ook de transitie naar elektrisch rijden in volle gang is en gelukkig ook aan populariteit wint. Deze investeringen bieden ons nog meer mogelijkheden om verder te groeien in zowel het binnen- als buitenland.”

Prospectus

MisterGreen heeft een prospectusplicht. Dat betekent dat het een door de AFM goedgekeurd prospectus beschikbaar moet stellen wanneer binnen twaalf maanden meer dan vijf miljoen euro aan obligaties wordt uitgegeven. De prospectus is op de website van MisterGreen te raadplegen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
28 mei 2026
Stellantis breidt samenwerking met TotalEnergies uit
28 mei 2026
CarProf sluit zich aan bij Alliantie Stop Verkeersongevallen
28 mei 2026
Volvo wil niet dezelfde fout maken als BMW
28 mei 2026
Hyundai en Kia starten V2G-pilot in Nederland
28 mei 2026
Fixico betreedt Amerikaanse markt
28 mei 2026
Eindafrekening: wat mag de werkgever verrekenen met het loon?
Meest bekeken berichten
Recente reacties