Na Bosch, en vorige week Hella, maakt nu ook aftermarketleverancier ERA, onderdeel van Emotive, bekend dat het zijn assortiment onderdelen voor aircosystemen fors gaat uitbreiden. Aanleiding is een toenemende vraag vanuit de markt.

Algemeen directeur Jarek Gora: “Het verbreden van ERA’s assortiment van airconditioningproducten biedt werkplaatsen en distributeurs een nog uitgebreider en hoogwaardiger aanbod. Dit verbetert niet alleen ons totale productportfolio, maar stelt ons ook in staat om vaker ja te zeggen tegen onze klanten en met meer flexibiliteit en vertrouwen te voldoen aan hun uiteenlopende behoeften.”

Volledig assortiment

Commercieel directeur Theo Theuner: “Als belangrijk merk binnen het uniforme platform van Emotive blijft ERA zich inzetten om betrouwbare oplossingen te bieden die voldoen aan de veranderende eisen van de markt. Deze uitbreiding is de volgende stap in een breder plan om het koel- en verwarmingsprogramma van ERA verder te verbeteren en werkplaatsen en monteurs een volledig assortiment betrouwbare, hoogwaardige onderdelen te bieden waarmee ze sneller en efficiënter kunnen werken.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
31 maart 2026
Bestuurder moet aan de knoppen
30 maart 2026
LKQ opent filiaal in Assen
30 maart 2026
Beschermcoating Wiltec voor spuitcabines
30 maart 2026
Axalta: Wit, grijs en zwart blijven boventoon voeren
30 maart 2026
Stichting Autobelangen en EV Update samen op de bres voor e-timerregeling
30 maart 2026
Nettowinst autodealers stijgt 0,09 procentpunt in 2025
Meest bekeken berichten
Recente reacties