Occasionportal AutoScout24 staat volgens Het Financieele Dagblad op het punt om verkocht te worden. De zakenkrant baseert zich op een bevestiging door moederbedrijf Scout24.

Kandidaat-koper zou Hellman & Friedman zijn, een Amerikaans private-equitybedrijf. Volgens het FD gaat het om een bod van ruim 2,5 miljard euro. Overigens zouden volgens persbureau Bloomberg meerdere investeringsmaatschappijen interesse hebben in een overname.

Autoscout24 is maandelijks goed voor tien miljoen gebruikers en een online voertuigbestand van meer dan 2,4 miljoen personenwagens. Het bedrijf nam per 1 januari 2016 Auto Trader over van Sanoma Media Nederland. Moederbedrijf Scout24 bevestigt vergevorderde onderhandelingen te voeren. De op handen zijnde verkoop zou volgen uit druk door de activistische aandeelhouder Elliot. Scout24 kent twee takken: een marktplaats voor gebruikte auto’s en een marktplaats op het gebied van vastgoed. Elliot zou ijveren voor splitsing van beide pijlers. Hij was twee jaar geleden betrokken bij de (destijds mislukte) overname van AkzoNobel.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
30 juli 2025
Europese bandenvervangingsmarkt duikt in de min
30 juli 2025
Eerste zes dealers Omoda&Jaecoo zijn bekend
30 juli 2025
Webfleet pleit voor ander parkeersysteem
29 juli 2025
Breeland verwerft opnieuw Jaguar Land Rover-dealer
29 juli 2025
Innovam start Bedrijfsschool Schadehersteller
29 juli 2025
Fixico beheert schadeherstel Ominimo
Meest bekeken berichten
Recente reacties