De voorgenomen overname van Martin Schilder Groep door Broekhuis Holding krijgt groen licht van de Autoriteit Consument en Markt. Er is volgens de toezichthouder geen reden om aan te nemen dat de transactie de vrije concurrentie belemmert.

Broekhuis Groep maakte op 5 december bekend dat zij begin 2018 Martin Schilder Automobielbedrijven overneemt. De deal betreft alle activiteiten van Martin Schilder, met uitzondering van het eerder aan Noordlease verkochte Leasevisie. Behalve om dealerschappen en vestigingen gaat het ook om schadeherstel, autoverhuur, tankstations, bedrijfswageninrichting en verzekeringen. Er werken zo’n 350 mensen.

Na eigen onderzoek

Daags na de bekendmaking werd de voorgenomen concentratie gemeld bij de ACM. Ruim twee weken later concludeert de nationale toezichthouder op grond van eigen onderzoek dat de mededinging ‘op de Nederlandse markt of een deel daarvan niet op significante wijze wordt belemmerd’.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
24 december 2025
Kennismaken met equipment in Koskamp Experience Center
23 december 2025
Eurorepar Car Service doneert aan Ambulance Wens
23 december 2025
Wat verandert er voor autobezitters in 2026?
23 december 2025
Autotaalglas Alphen aan den Rijn is verhuisd
23 december 2025
Detailing is een vak
22 december 2025
Vakgarage van der Horst sluit zich aan bij INDI: actuele data voor betere service
Meest bekeken berichten
Recente reacties