Importeur Hyundai Nederland gaat zijn company cars via het Autoblox-platform van BCA laten veilen. Het gaat om een gesloten veiling waarbij alleen Hyundai-dealers de gelegenheid krijgen om jong gebruikte Hyundai’s in te kopen.

De rapportagetools van het Autoblox-platform van BCA geven nauwkeurig inzicht in de gegevens en de staat van elk voertuig. Bovendien zijn de verschillende stappen in het remarketingproces eenvoudig online te volgen. De ingebrachte auto’s worden op de voor BCA gebruikelijke manier beoordeeld. Dealers die op de auto’s bieden, weten dus van tevoren exact in welke conditie ze verkeren.

Transparant

BCA benadrukt de transparantie van de veiling. Met Autoblox is het mogelijk om de individuele stappen van het remarketingproces op maat te maken voor Hyundai. Van de inspectie tot en met de financiële afwikkeling van de verkoop: alle stappen zijn transparant. Van de door Hyundai geselecteerde dealers is het grootste deel al klant bij BCA. Dealers die dat nog niet zijn worden door BCA begeleid en wegwijs gemaakt in het werken met Autoblox.

De samenwerking tussen BCA en Hyundai Motor Nederland start met een eerste gesloten veiling in week 46. Het plan is om elke twee maanden een veiling te houden.

Op de foto van links naar rechts: Tony Vrijsen, commercieel manager BCA, en Berend Jan Hoekman, algemeen directeur Hyundai Motor Netherlands.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
11 februari 2026
AVILOO krijgt miljoeneninjectie voor wereldwijde expansie
11 februari 2026
NIO kiest voor DHL in Nederland als Europese aftersaleshub
11 februari 2026
AutoTechnica 2026: waarom het een must wordt voor autoprofessionals
11 februari 2026
Petronas vernieuwt Syntium, met motorolie voor hybride voertuigen
11 februari 2026
‘Verschillen in laadkosten rem op elektrisch rijden’
11 februari 2026
Geld terugverdienen met laadpunten
Meest bekeken berichten
Recente reacties
  • Maarten on Akkoord over cao Metaal en Techniek: “Voor de leeftijdsdagen is het absoluut een versobering. De grens gaat van 55 naar 58 jaar, dus “jongeren” die nu…feb 3, 17:11
  • Eric on WODC: Inkomsten uit verkeersboetes verkeerd gebruikt: “Tja, de auto heeft niet voor niets de bijnaam “De melkkoe”. En daar komt dan nog bij het idiote beleid…jan 30, 14:58
  • Peter Hoogeveen on Een overwinning zonder glans: “Nog nooit zo’n anti auto, pro klimaat activistisch stukje gelezen, waardeloos!!!jan 21, 11:41
  • Paul Broos on Een overwinning zonder glans: “Goed verhaal Jos. ‘Fabrikanten worden dus nog steeds ‘verplicht’ te investeren in meerdere aandrijvingstechnologieën.’ is een terechte observatie. Zo zal…jan 21, 10:35
  • lucas stamos on Clarios/Varta versterkt Benelux-team: “het grappige is nog, dat die rechter mijn vader is, trots op hem!jan 5, 12:57