Motorhuis is de nieuwe partner van Astara Nederland als erkend dealer voor de automerken KGM (voorheen SsangYong) en Isuzu. Beide merken zullen worden vertegenwoordigd vanuit de vestiging van Motorhuis in Delfgauw. De dealergroep staat verder bekend als Stellantis-retailer.

Lou Jedeloo, Country Manager bij Astara Nederland: “Motorhuis is een belangrijke en sterke partner om KGM en Isuzu op de kaart te zetten. Het pand in Delfgauw heeft een mooie en professionele uitstraling en de locatie past goed in het dealernetwerk van beide merken. Met dit nieuwe dealerschap vergroten we het klantbereik van KGM en Isuzu in deze regio.”

Naar verwachting groeit het netwerk van zes naar minimaal tien KGM-dealers tegen het einde van Q1 2025. Met de komst van Motorhuis zijn er in Nederland nu elf Isuzu-dealers.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
31 maart 2025
Nicola Torregiani neemt Benelux-markt onder zijn hoede 
31 maart 2025
Toyota populair op Urk, BMW domineert in Blaricum en Bloemendaal
31 maart 2025
Apk significante aanjager werkaanbod
28 maart 2025
Systeem Kia waarschuwt voor naderende hulpdiensten
28 maart 2025
Vakgarage vernieuwt magazine Dichtbij
28 maart 2025
Geen gouden bergen
Meest bekeken berichten
Recente reacties