De vraagprijs voor een gemiddelde tweedehands auto op het platform van Autoscout24 is in september stabiel gebleven rond de 23.000 euro (+0,2 procent). Wel ligt het niveau ruim 1100 euro lager dan een jaar geleden.

De prijs voor elektrische occasions is ten opzichte van vorige maand licht gedaald naar 31.987 euro en ligt 5765 euro lager dan een jaar geleden. Toch ligt die prijs nog altijd fors hoger dan die voor een benzine occasion. Daarvan is de prijs ten opzichte van een maand geleden gestabiliseerd rond 18.500 euro. De gemiddelde prijs van hybride occasions houdt daarentegen de stijgende lijn vast en ligt inmiddels 1024 hoger dan begin dit jaar.

Dorianne Richelle, manager van AutoScout24 in Nederland: “De prijs van een tweedehands hybride auto ligt inmiddels bijna op het niveau van september vorig jaar. De overheid ondersteunt hybride en elektrisch rijden nog maar beperkt, hetgeen waarschijnlijk impact gaat hebben op de marktvraag naar de verschillende brandstoftypen.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
5 december 2025
Car Service Partner groeit met vier bedrijven
5 december 2025
SWOV: Impopulaire maatregelen nodig voor vergroten verkeersveiligheid
5 december 2025
RAI Automotive Industry NL luidt de noodklok
5 december 2025
Vijftig elektrische Mini’s voor Profile
5 december 2025
Texa lanceert E-Diag Charger
4 december 2025
Omzet Autodoc stijgt met 17,0 procent
Meest bekeken berichten
Recente reacties