De mededingingsautoriteiten hebben de overname van de Duitse LöhrGruppe (Löhr & Becker AG) door Van Mossel Automotive Group goedgekeurd. Daarmee is de transactie nu officieel afgerond.

De overname omvat 35 vestigingen van de LöhrGruppe in de regio’s Rijnland-Palts, Noordrijn-Westfalen en Hessen, met de merken Volkswagen (inclusief bedrijfswagens), Audi, Porsche, Skoda, Seat en Cupra. De circa 1750 medewerkers van LöhrGruppe treden toe tot Van Mossel Automotive Group. Het huidige managementteam blijft verantwoordelijk voor de dagelijkse leiding.

Van Mossel Automotive Group

Met deze afronding versterkt Van Mossel zijn positie op de Duitse markt en groeit de groep naar meer dan 10.000 medewerkers en een omzet van 8,5 miljard euro, verspreid over de Benelux, Denemarken, Duitsland, Frankrijk en het Verenigd Koninkrijk.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
1 april 2026
Verkoop gebruikte EV’s verdubbeld in maart
1 april 2026
Werkplaatsomzet onder druk, ondanks meer onderhoud
1 april 2026
Kamer ziet af van verhoging minimumleeftijd youngtimers
1 april 2026
Autoverkopen Nederland dalen in Q1 2026 – met duidelijke oorzaak
1 april 2026
Snap-on: gecertificeerde EV-gereedschappen
31 maart 2026
Meer kans op autoschade na invoering zomertijd – en dit is waarom
Meest bekeken berichten
Recente reacties