Broekhuis heeft met Pala Group overeenstemming bereikt met betrekking tot de overname van haar BMW/MINI-activiteiten per 1 juni 2023. De overname is het gevolg van de netwerkstrategie van de importeur, die met minder contractpartners verder wil.

Door de overname groeit Pala Group van negen naar dertien BMW- en Mini-vestigingen, verspreid over Zuid-, Midden- en Oost-Nederland. Daarnaast voegt Pala BMW Motorrad toe aan haar portfolio.

Reputatie

Jan Peter Oving, algemeen directeur van Pala Group: “Pala Group is net als Broekhuis, een solide en vele jaren bestaand familiebedrijf met oog voor medewerker en klant. Wij hebben een vergelijkbare manier van zaken doen. Broekhuis heeft een uitstekende reputatie en mede om die reden zijn wij blij met deze uitbreiding.”

De overeenkomst is onder voorbehoud van goedkeuring door de ACM. Bij de vier nieuwe Broekhuis-bedrijven werken 64 medewerkers, verspreid over vestigingen in Almelo, Doetinchem, Enschede en Groenlo. Zij gaan allen mee naar de nieuwe organisatie.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
27 juni 2025
Formeel akkoord over cao MvT
27 juni 2025
123Ruit toont ambitie in MVO-jaarverslag
27 juni 2025
Van Ekris opnieuw beste Toyota-dealer
27 juni 2025
Fuchs breidt uit met wielservicematerialen
27 juni 2025
De toekomst van het onafhankelijke bandenbedrijf
26 juni 2025
Bosch investeert fors in AI als groeimotor
Meest bekeken berichten
Recente reacties