Broekhuis heeft met Pala Group overeenstemming bereikt met betrekking tot de overname van haar BMW/MINI-activiteiten per 1 juni 2023. De overname is het gevolg van de netwerkstrategie van de importeur, die met minder contractpartners verder wil.

Door de overname groeit Pala Group van negen naar dertien BMW- en Mini-vestigingen, verspreid over Zuid-, Midden- en Oost-Nederland. Daarnaast voegt Pala BMW Motorrad toe aan haar portfolio.

Reputatie

Jan Peter Oving, algemeen directeur van Pala Group: “Pala Group is net als Broekhuis, een solide en vele jaren bestaand familiebedrijf met oog voor medewerker en klant. Wij hebben een vergelijkbare manier van zaken doen. Broekhuis heeft een uitstekende reputatie en mede om die reden zijn wij blij met deze uitbreiding.”

De overeenkomst is onder voorbehoud van goedkeuring door de ACM. Bij de vier nieuwe Broekhuis-bedrijven werken 64 medewerkers, verspreid over vestigingen in Almelo, Doetinchem, Enschede en Groenlo. Zij gaan allen mee naar de nieuwe organisatie.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
28 maart 2025
Systeem Kia waarschuwt voor naderende hulpdiensten
28 maart 2025
Vakgarage vernieuwt magazine Dichtbij
28 maart 2025
Geen gouden bergen
27 maart 2025
Voertuigen met tellerblokker naar de sloop
27 maart 2025
Zaanstreek heeft duurste wasstraten
27 maart 2025
‘Ik ben een rasoptimist’
Meest bekeken berichten
Recente reacties