De Noordhoek Autogroep wordt in delen overgenomen. Van den Udenhout neemt de vestigingen in Den Bosch en Oss over, Van Mossel Automotive Groep de vestigingen in Tilburg en Waalwijk.

Voor Van Mossel betekent de overname dat de groep de merken Seat en Skoda kan toevoegen aan het portfolio. Van den Udenhout en Van Mossel laten weten dat alle betrokken medewerkers in dienst zullen treden bij Van den Udenhout of Van Mossel

Familiebedrijf

De Noordhoek Autogroep is een familiebedrijf, sinds 1964 in handen van de familie Bastiaansen. “Noordhoek Autogroep staat bekend als een transparant en service-gericht familiebedrijf. Afgelopen jaren hebben we meerdere prijzen in de wacht gesleept, waaronder twee jaar op rij ‘Best Seat dealer’ en de Skoda publieksprijs. Iets waar we vanzelfsprekend ontzettend trots op zijn en wat ons harde werken onderstreept. We hopen dit samen met Van den Udenhout en Van Mossel nog verder uit te gaan bouwen”, aldus Mark Bastiaansen.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
15 december 2025
Minderheidsbelang in Wensink voor Duitse collega-dealergroep
15 december 2025
Spoticar-samenwerking versterkt
15 december 2025
Open automotive chiplet-platform op komst
15 december 2025
Nu meer 2015-auto’s dan nieuw geleverd
12 december 2025
Plan je moment!
12 december 2025
Ruim 100 euro verschil in kosten van laden
Meest bekeken berichten
Recente reacties