Ford-dealer Iriks in Middelharnis draagt zijn dealeractiviteiten over aan Van Mossel Automotive Groep. Iriks heeft nog een tweede vestiging, in Steenbergen. Deze blijft onder de naam Iriks bestaan als erkend reparateur.

Van Mossel is met Opel al actief in Middelharnis. In een nieuwbouw in Middelharnis zullen straks Opel, Ford en een occasioncentrum onderdak vinden. Met de Ford-vestiging in Middelharnis komt Van Mossel op vijftien Ford-vestigingen in het zuiden van het land.

Eric Berkhof, ceo Van Mossel Automotive Groep: “We verwelkomen de klanten met open armen bij de nieuwe vestiging in Middelharnis en vertrouwen erop dat zij hun weg ernaartoe snel kunnen vinden. Tezamen met factoren als inkoopvoordelen en schaalgrootte zullen zij voortaan alles op het gebied van automotive onder één dak vinden in Middelharnis.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
9 juni 2026
Fastned opent eerste shop bij snellaadstation langs A2
9 juni 2026
Klanten willen langere garanties op occasion
9 juni 2026
Fietsendrager vaak niet automatisch meeverzekerd
9 juni 2026
Nieuwe Opel Astra komt opnieuw uit Rüsselsheim
9 juni 2026
VER en Vattenfall bundelen krachten rond laadervaring EV-rijders
9 juni 2026
‘Fietsen is mijn ultieme ontsnapping’
Meest bekeken berichten
Recente reacties