Ford-dealer Iriks in Middelharnis draagt zijn dealeractiviteiten over aan Van Mossel Automotive Groep. Iriks heeft nog een tweede vestiging, in Steenbergen. Deze blijft onder de naam Iriks bestaan als erkend reparateur.

Van Mossel is met Opel al actief in Middelharnis. In een nieuwbouw in Middelharnis zullen straks Opel, Ford en een occasioncentrum onderdak vinden. Met de Ford-vestiging in Middelharnis komt Van Mossel op vijftien Ford-vestigingen in het zuiden van het land.

Eric Berkhof, ceo Van Mossel Automotive Groep: “We verwelkomen de klanten met open armen bij de nieuwe vestiging in Middelharnis en vertrouwen erop dat zij hun weg ernaartoe snel kunnen vinden. Tezamen met factoren als inkoopvoordelen en schaalgrootte zullen zij voortaan alles op het gebied van automotive onder één dak vinden in Middelharnis.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
26 november 2025
Vrooam van LKQ naar Autodistribution
26 november 2025
Tenaamstellen of schorsen alleen met rijbewijs
26 november 2025
De 6 beloftes van JAMES Autoservice
25 november 2025
Bialkowski ook verantwoordelijk voor BYD Benelux
25 november 2025
Emotive hoofdsponsor Dakar-team Coronel
25 november 2025
AutoTrack en Gaspedaal.nl verder onder paraplu AutoScout24
Meest bekeken berichten
Recente reacties