Ford-dealer Iriks in Middelharnis draagt zijn dealeractiviteiten over aan Van Mossel Automotive Groep. Iriks heeft nog een tweede vestiging, in Steenbergen. Deze blijft onder de naam Iriks bestaan als erkend reparateur.

Van Mossel is met Opel al actief in Middelharnis. In een nieuwbouw in Middelharnis zullen straks Opel, Ford en een occasioncentrum onderdak vinden. Met de Ford-vestiging in Middelharnis komt Van Mossel op vijftien Ford-vestigingen in het zuiden van het land.

Eric Berkhof, ceo Van Mossel Automotive Groep: “We verwelkomen de klanten met open armen bij de nieuwe vestiging in Middelharnis en vertrouwen erop dat zij hun weg ernaartoe snel kunnen vinden. Tezamen met factoren als inkoopvoordelen en schaalgrootte zullen zij voortaan alles op het gebied van automotive onder één dak vinden in Middelharnis.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
8 januari 2026
Allianz Direct: Ook verzekerd met zomerbanden
8 januari 2026
BOVAG sluit strategische samenwerking met a.s.r.
8 januari 2026
Geschillencommissie Voertuigen of kantonrechter?
7 januari 2026
5 procent minder verkeersongevallen in 2024
7 januari 2026
Revisie op industriële schaal
6 januari 2026
Apollo lanceert Aspire 5 voor hoge segment
Meest bekeken berichten
Recente reacties