BYD Louwman heeft vijftig 100 procent elektrische personenauto’s van het Chinese merk BYD overhandigd aan Noot Personenvervoer, die in Den Haag het personenvervoer verzorgt in het kader van de Wet Maatschappelijke Ondersteuning (WMO).

Martijn Kersing, directeur van Noot Personenvervoer: “Gezien de goede ervaringen die we met Louwman in het verleden hebben opgedaan, is er bij ons alle vertrouwen in het voor Nederland nieuwe merk BYD. We kijken wederom uit naar een fijne samenwerking met deze professionele en gedreven organisatie.”

Duurzaam

Eric Louwman, president van de Louwman Group: “BYD (dat staat voor Build Your Dreams) is het snelst groeiende automotive merk in de portefeuille van Louwman. De nieuwe BYD ATTO 3 combineert duurzaamheid met innovatieve Blade Battery-technologie en een uitstekende binnenruimte voor zowel de bestuurder als de passagiers. We danken Noot Personenvervoer voor hun drive om het WMO-vervoer met onze zero-emissietechnologie te realiseren. Dit levert een belangrijke bijdrage aan de lokale energietransitie.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
4 juli 2025
Soeterwold Automotive naar Menno Broers
4 juli 2025
An Dams bestuurder Profile International
4 juli 2025
Het verlangen naar duidelijkheid
3 juli 2025
All-seasonband General Tire voor suv
3 juli 2025
AkzoNobel met Solera in datagestuurde duurzaamheid
3 juli 2025
Totale occasionverkoop H1 stijgt 4,2 procent
Meest bekeken berichten
Recente reacties