Een tekort aan geschikt personeel, tijdelijk of voor langere tijd, is een probleem waar  veel bedrijven in de autobranche mee te kampen hebben. Covebo, met het hoofdkantoor in Barneveld, is een uitzendbureau voor verschillende branches, waaronder de bouw, productie, logistiek en techniek, en sinds een paar jaar ook de autobranche.

Rick Knoop, accountmanager voor de metaal- en technieksector van Covebo, ziet de autobranche inmiddels als een van de specialismen van Covebo. “Wij hebben verstand van de markt en houden nauwlettend in de gaten wat er in de branche gebeurt. Zo zijn wij ons ervan bewust dat de autobranche altijd in beweging is. Momenteel vullen we vooral veel tijdelijke posities in bij dealers, bandenservicebedrijven, autoschadeherstellers en truck- en trailerservicebedrijven.”

Internationaal

Knoop vervolgt: “Ons eigen wervingskantoor opereert in verschillende Europese landen. Door ons grote eigen netwerk kunnen wij zorgen voor kwalitatief goede vakkrachten die een team kunnen versterken. Zo testen wij onze vakkrachten op hun eerste werkdag en vragen wij hun om van tevoren om een portfolio in te leveren.”

“Wij zijn daarnaast in staat om behalve een regionale aanpak ook landelijke oplossingen te bieden. Door onze grote poule met geschikte vakkrachten en de mogelijkheid om zelf nieuwe vakkrachten op te kunnen leiden, zijn wij de partner voor zowel tijdelijke als langdurige projecten. Deze landelijke propositie bouwen we nu in samenwerking met Frank Hut van Cameram Advies.”

Goed en flexibel personeel

Een van de bedrijven die gebruikmaakt van de diensten van Covebo is Boekhorst Autoschade. Over hun samenwerking met Covebo zegt Martijn Boekhorst: “Wij werken sinds januari 2020 samen met Covebo en hebben samen al meerdere keren ons personeelstekort kunnen oplossen. Covebo en Boekhorst Autoschade zijn beide grote bedrijven met diverse vestigingen door het land, en deze rayons overlappen elkaar deels. Tijdens deze samenwerking heeft Covebo ons meermaals op diverse vestigingen kunnen helpen door het aandragen van kwalitatief goed personeel. Vaak is er slechts één telefoontje of mailtje nodig om een goede invulling te kunnen geven aan de vraag.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
16 februari 2026
Nu officieel: ook dit Chinese automerk komt naar Nederland
16 februari 2026
Waarom reparatiekosten van auto’s steeds hoger worden
16 februari 2026
Nexen banden opent testlocatie 300 km boven de poolcirkel
16 februari 2026
Dit zijn de 10 meest voorkomende apk afkeurpunten volgens TÜV
13 februari 2026
ADG Emmen beste Toyota-dealer van Nederland
13 februari 2026
Self Driving Challenge van start
Meest bekeken berichten
Recente reacties
  • Maarten on Akkoord over cao Metaal en Techniek: “Voor de leeftijdsdagen is het absoluut een versobering. De grens gaat van 55 naar 58 jaar, dus “jongeren” die nu…feb 3, 17:11
  • Eric on WODC: Inkomsten uit verkeersboetes verkeerd gebruikt: “Tja, de auto heeft niet voor niets de bijnaam “De melkkoe”. En daar komt dan nog bij het idiote beleid…jan 30, 14:58
  • Peter Hoogeveen on Een overwinning zonder glans: “Nog nooit zo’n anti auto, pro klimaat activistisch stukje gelezen, waardeloos!!!jan 21, 11:41
  • Paul Broos on Een overwinning zonder glans: “Goed verhaal Jos. ‘Fabrikanten worden dus nog steeds ‘verplicht’ te investeren in meerdere aandrijvingstechnologieën.’ is een terechte observatie. Zo zal…jan 21, 10:35
  • lucas stamos on Clarios/Varta versterkt Benelux-team: “het grappige is nog, dat die rechter mijn vader is, trots op hem!jan 5, 12:57