Equipment Group Holland heeft per 1 oktober jl. de bedrijfsactiviteiten van Strong Tools and Equipment overgenomen, nadat eigenaar en oprichter Philip Strong na 38 jaar het bedrijf te hebben gerund opvolging zocht voor zijn onderneming.

In naam blijft Strong Tools and Equipment voorlopig bestaan. De werkzaamheden zullen vanuit Equipment Group Holland in Sliedrecht worden uitgevoerd. Philip Strong treedt per direct af als bestuurder. Hij is nog wel beschikbaar om de overdracht in goede banen te leiden.

Wieländer+Schill

Met de overname wordt het productassortiment van Equipment Group Holland verrijkt met de producten van Wieländer+Schill. De equipmentproducent continueert de exclusieve leveringsafspraken met Equipment Group Holland. “We zijn verheugd met deze samenwerking en kijken uit naar een verdere intensivering ervan. We kunnen onze klanten nu nog beter van dienst zijn door een nog completer assortiment aan te bieden”, aldus Philip van Houwelingen, directeur Equipment Group Holland.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
5 juni 2026
AllParts verwelkomt Koster Autoparts en Kuyntjes Automaterialen als nieuwe grossiers
5 juni 2026
Bosch lanceert digitale Vehicle Care Assistant
5 juni 2026
In Memoriam – Jo Rutten (1941 – 2026)
4 juni 2026
Liqui Moly zet QR-code in, in strijd tegen namaak
4 juni 2026
1 op de 4 auto’s wereldwijd elektrisch
4 juni 2026
Automechanika Frankfurt 2026 rekent op 4.500 exposanten
Meest bekeken berichten
Recente reacties