Ruitschadeherstelketen Carglass heeft in de afgelopen week 24 procent meer aanvragen ontvangen om voorruiten te vervangen als gevolg van de hittegolf in Nederland.

In de zon kunnen auto’s flink opwarmen en door de airconditioning aan te zetten, ontstaat er in korte tijd een groot temperatuurverschil. Hierdoor neemt de spanning op de voorruit toe, waardoor sterretjes in de voorruit sneller kunnen doorscheuren.

Duurzaam

Carglass adviseert dan ook om geregeld de voorruit te controleren op sterschades en gevonden sterretjes zo snel mogelijk te laten herstellen. Ook wijst Carglass erop dat het herstellen van een sterretje in de voorruit niet alleen sneller en duurzamer is dan een ruitvervanging, maar ook goedkoper voor de automobilist.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
27 mei 2026
Joint venture Stellantis en MSX heet Octago
27 mei 2026
EV groeit door in Europa
27 mei 2026
AkzoNobel wijst bod Nippon Paint af
27 mei 2026
Werkgevers wachten nog af met pseudo-eindheffing leaseauto
27 mei 2026
60 jaar Suzuki Nederland in ons wagenpark
26 mei 2026
Eerste allseasonband met dubbel A-label is een Vredestein
Meest bekeken berichten
Recente reacties