Vandaag, 6 juli, ligt de nieuwe editie van Aftersales Magazine bij onze abonnees op de mat. In dit nummer speciale aandacht voor schadeherstel en opleidingen.

Het tekort aan geschoold personeel lijkt de groei van veel bedrijven in de weg te staan. In het magazine beargumenteert Joost Riphagen, directeur van Door Training en Coaching, hoe bedrijven medewerkers aan zich kunnen bieden. VOC-directeur Yolande van Doornspeek laat zich er in een uitgebreid interview over uit hoe in- en uitstroom in de carrosseriebranche met elkaar in evenwicht te brengen zijn.

Schadeherstel

Wat schadeherstel betreft bieden we onze lezers een kijkje in het onlangs nieuw gebouwde pand van ASN Schonewille in Deurne. Ook doen we verslag van het IBIS-congres in München en het schade event van Automotive Insiders. Tijdens die laatste bijeenkomst ging het met name over de keuzes waarvoor de schadebranche zich geplaatst ziet. Deze onderwerpen, en meer, leest u in nummer 7 van Aftersales Magazine, dat online hier te lezen is.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
19 mei 2025
MG opent grootste MG brandstore van Europa in Roermond
19 mei 2025
Aantal laadpunten gestegen, stagnatie dreigt
19 mei 2025
Vrouwen aan het stuur
19 mei 2025
Requal Equipment
16 mei 2025
Kwart jongeren kiest autoverzekering via vergelijkingssite
16 mei 2025
Nu nog een hobby
Meest bekeken berichten
Recente reacties