Na vijf jaar vol inzet, visie en vakmanschap neemt Ton Hermus afscheid van zijn rol als businessmanager bij Omnia CCS. Terwijl opvolger Rob Kranenbarg het overneemt gaat Ton genieten van zijn pensioen. Tot het einde van dit jaar blijft Ton betrokken als adviseur.

Met Ton als businessmanager groeide Omnia CCS uit tot een toonaangevende landelijke keten van caravan- en camperschadespecialisten. Met zijn scherpe blik op kwaliteit, klantgerichtheid en samenwerking werd verder gebouwd aan de unieke dienstverlening van Omnia CCS en samenwerking met verzekeraars. Het bestuur en de leden kijken met veel waardering terug op de behaalde resultaten.

De nieuwe businessmanager Rob Kranenbarg brengt veel ervaring mee. Met een indrukwekkende carrière in de verzekeringswereld én als project- en verandermanager, weet hij precies wat er nodig is om complexe processen soepel te laten verlopen. Rob staat bekend om zijn heldere visie, praktische aanpak en zijn gave om zelfs de meest taaie werkstromen te vereenvoudigen – een talent dat binnen Omnia CCS zeker van pas zal komen.

“Met Rob aan het roer kunnen we rekenen op een frisse blik, nieuwe energie en een sterke focus op verdere professionalisering”, aldus Leo Smid, voorzitter van Omnia CCS. “We danken Ton bijzonder voor zijn jarenlange inzet en heten Rob van harte welkom in het team.”

Over Omnia CCS Omnia CCS is een landelijk netwerk van 33 gespecialiseerde caravan- en camperschadeherstelbedrijven. Alle aangesloten bedrijven zijn gecertificeerd door Bovag en Groen Gedaan en voldoen aan strenge kwaliteits- en milieunormen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
30 januari 2026
Autonet overgenomen door Vitec
30 januari 2026
9147 bezoekers op AutoProf 2026
30 januari 2026
WODC: Inkomsten uit verkeersboetes verkeerd gebruikt
30 januari 2026
Omzet Liqui Moly groeit in 2025 met 8 procent
29 januari 2026
Peter Lammers hoofd Genesis Nederland
29 januari 2026
Autodoc groeit met dubbele cijfers in 2025
Meest bekeken berichten
Recente reacties
  • Eric on WODC: Inkomsten uit verkeersboetes verkeerd gebruikt: “Tja, de auto heeft niet voor niets de bijnaam “De melkkoe”. En daar komt dan nog bij het idiote beleid…jan 30, 14:58
  • Peter Hoogeveen on Een overwinning zonder glans: “Nog nooit zo’n anti auto, pro klimaat activistisch stukje gelezen, waardeloos!!!jan 21, 11:41
  • Paul Broos on Een overwinning zonder glans: “Goed verhaal Jos. ‘Fabrikanten worden dus nog steeds ‘verplicht’ te investeren in meerdere aandrijvingstechnologieën.’ is een terechte observatie. Zo zal…jan 21, 10:35
  • lucas stamos on Clarios/Varta versterkt Benelux-team: “het grappige is nog, dat die rechter mijn vader is, trots op hem!jan 5, 12:57
  • Eric on Bestelwagenmarkt stort in: “Schandalig die overheidsmaatregelen. Vooral omdat er voor landelijk opererende bedrijven gewoon geen alternatief is. Dat de overheid dit voor de…jan 2, 12:33