Gebruikers van de Qapter software van Solera ondervinden last van een storing. Hierdoor kan het voorkomen dat gebruikers het programma niet kunnen opstarten.

Hoewel de storing al vroeg in de ochtend werd gemeld, is deze nog steeds niet verholpen. Niet alle gebruikers hebben overigens last van de storing.

Omweg

Solera kan niet zeggen of de problemen snel verholpen kunnen worden. Volgens een medewerker van Solera is er echter wel een manier om de problemen te omzeilen. “Er is een work around. Als je de bezichtigingsdatum die in de toekomst ligt niet invult, kun je het programma toch opstarten.”

Geavanceerd

Qapter is het geavanceerde schadecalculatieprogramma van Solera dat inspeelt op de toegenomen complexiteit van de moderne auto’s. Door zijn intuïtieve ontwerp is het, volgens de leverancier, voor de schadecalculator juist eenvoudiger in het gebruik dan andere calculatiesoftware.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
20 februari 2026
Iets meer omzet LKQ, winst gehalveerd
20 februari 2026
Optrekken leeftijd youngtimer desastreus
19 februari 2026
LKQ neemt Automaterialen Rijpma over – breidt distributienetwerk verder uit
19 februari 2026
Kleine autoschade? Veel automobilisten melden niets uit angst voor hogere premie
19 februari 2026
DTC lanceert all-in platform voor Duitse auto-import
19 februari 2026
DKV Mobility benoemt René van Damme tot Teammanager Field Sales Benelux
Meest bekeken berichten
Recente reacties