Gebruikers van de Qapter software van Solera ondervinden last van een storing. Hierdoor kan het voorkomen dat gebruikers het programma niet kunnen opstarten.

Hoewel de storing al vroeg in de ochtend werd gemeld, is deze nog steeds niet verholpen. Niet alle gebruikers hebben overigens last van de storing.

Omweg

Solera kan niet zeggen of de problemen snel verholpen kunnen worden. Volgens een medewerker van Solera is er echter wel een manier om de problemen te omzeilen. “Er is een work around. Als je de bezichtigingsdatum die in de toekomst ligt niet invult, kun je het programma toch opstarten.”

Geavanceerd

Qapter is het geavanceerde schadecalculatieprogramma van Solera dat inspeelt op de toegenomen complexiteit van de moderne auto’s. Door zijn intuïtieve ontwerp is het, volgens de leverancier, voor de schadecalculator juist eenvoudiger in het gebruik dan andere calculatiesoftware.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
22 oktober 2025
Omzet GPC 4,9 procent hoger in derde kwartaal
22 oktober 2025
Schaeffler VLS breidt uit met Vitesco
22 oktober 2025
Fuchs introduceert voertuigscanners TwoTronic
22 oktober 2025
Apetrots op een prachtige branche
21 oktober 2025
GRS-partnerbijeenkomst nieuwe stijl maakt uitbreiding netwerk wereldkundig
21 oktober 2025
Zwaardere crashtests onthullen zwakke plekken in autostoeltjes
Meest bekeken berichten
Recente reacties