De Autotech Alliantie gaat een modeltraining ontwikkelen voor de Lynk & Co 01. De training biedt autoschadetechnici de gelegenheid alles te leren over het veilig herstel van deze plug-in hybride elektrische auto, volgens de richtlijnen van de autofabrikant.

Er rijden meer dan 12.000 Lynk & Co’s in Nederland. De 01 is nu nog alleen in hybride elektrische uitvoering verkrijgbaar, maar in 2024 komt er ook een volledig elektrische versie van op de markt.

Train de trainer

Autotech bundelt de kennis over de auto volgens het train-de-trainermodel tot één modeltraining. De training richt zich op de innovatie van het merk, de constructie van de auto en op de nieuwe technologieën die worden gebruikt.

Eerder ontwikkelde de Autotech Alliantie in opdracht van Ford ook al een modeltraining voor de Ford Mustang Mach-E.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
6 maart 2026
Ayvens: Slechts kwart leaserijders is vrouw
6 maart 2026
Bandenindustrie viert innovatie en uitmuntendheid met dertien awards
6 maart 2026
Autoverzekering in Rotterdam het duurst
6 maart 2026
Dreigen in plaats van praten: garage betaalt € 9000 leergeld
5 maart 2026
Liqui Moly introduceert velgenreiniger Premium
5 maart 2026
Caruso wordt lid van ADPA
Meest bekeken berichten
Recente reacties