De Autotech Alliantie gaat een modeltraining ontwikkelen voor de Lynk & Co 01. De training biedt autoschadetechnici de gelegenheid alles te leren over het veilig herstel van deze plug-in hybride elektrische auto, volgens de richtlijnen van de autofabrikant.

Er rijden meer dan 12.000 Lynk & Co’s in Nederland. De 01 is nu nog alleen in hybride elektrische uitvoering verkrijgbaar, maar in 2024 komt er ook een volledig elektrische versie van op de markt.

Train de trainer

Autotech bundelt de kennis over de auto volgens het train-de-trainermodel tot één modeltraining. De training richt zich op de innovatie van het merk, de constructie van de auto en op de nieuwe technologieën die worden gebruikt.

Eerder ontwikkelde de Autotech Alliantie in opdracht van Ford ook al een modeltraining voor de Ford Mustang Mach-E.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
4 juni 2026
Liqui Moly zet QR-code in, in strijd tegen namaak
4 juni 2026
1 op de 4 auto’s wereldwijd elektrisch
4 juni 2026
Automechanika Frankfurt 2026 rekent op 4.500 exposanten
3 juni 2026
Arie van den Ban, oprichter Van den Ban Autobanden, overleden
3 juni 2026
Nippon Paint ziet af van overname AkzoNobel
3 juni 2026
ABS Den Elzen neemt drie vestigingen Martin Koordes over
Meest bekeken berichten
Recente reacties