Autobedrijf Jan van Dijk uit Brielle sloot zich per 1 augustus aan als TOP Merkspecialist in Toyota (Vetos). Vanaf 1989 servicet het hoofdzakelijk Japanse merken.

Jan van Dijk: “De passie voor Japanse auto’s is er al 50 jaar, zolang we bestaan. Wij zijn al erkend reparateur van Honda en willen graag ons specialisme uitbreiden met Toyota. Aansluiting is voor ons een logische stap. Met ons rijke verleden aan kennis en de erkenning als officieel TOP Merkspecialist geven we aan de klanten een duidelijk signaal af. Nu hebben we geen omkijken naar scholing voor ons team, inkoopvoordelen, mobiliteitsservice, marketingondersteuning en een eigen website. Wij vinden het belangrijk dat klanten zich thuis voelen bij ons. Open en eerlijk met een persoonlijke benadering, dat ervaren onze klanten ervaren als zeer prettig. En daar zijn we trots op! Als TOP Merkspecialist blijven we de garage die we graag zijn. Of het nu gaat om onderhoud, reparatie of een betrouwbare occasion, we zijn klaar voor de toekomst.”

Klanten kunnen er overigens niet alleen terecht voor onderhoud en reparatie aan een Toyota of Honda, alle andere merken auto’s, zowel particulier als zakelijk, zijn welkom. Nieuw en gebruikt. Tevens beschikken zij over nieuwe en jong gebruikte auto’s voor private- en financial lease.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
29 december 2025
Helft autoschades door aanrijding met ander voertuig
29 december 2025
Washin7 neemt Carwash Rijen over
29 december 2025
Van Mossel dealer en servicepartner Maserati
29 december 2025
Allianz Direct: Helft meer schademeldingen
29 december 2025
Vuurwerk beperkt mobiliteit
29 december 2025
Duurzaamheid gaat niet alleen over CO2
Meest bekeken berichten
Recente reacties